Friday, February 13, 2015

Котра з канадських фінансових орґанізацій має другу найбільшу мережу банкоматів?

Юрій Дякунчак
Director of Marketing, UCU
Якщо ви подумали про Українську Кредитову Спілку Лимитед, похваліть себе, налийте собі шклянку чаю та подивіться свій улюблений новорічний фільм. Тому що ви мали рацію. Українська Кредитова Спілка Лимитед бере участь у спільній для більшості канадських кредитових спілок мережі банкоматів з метою надання найвищого рівня послуг та зручностей для своїх членів.

Будучи членом Української Кредитової Спілки Лимитед, або будь-якої іншої кредитової спілки, ви можете користуватися більш ніж 2,500 банкоматами по всій Канаді не платячи комісійних! Все, що вам треба зробити, це знайти логотип THE EXCHANGE® Network (див. внизу).

Що таке THE EXCHANGE?
Це – канадська мережа банкоматів, які надають безкоштовні послуги вкладення та зняття коштів, зміни PIN та ін. Отже, якщо ваша кредитова спілка є членом THE EXCHANGE®, ви більше не будете платити комісійні, якщо будете використовувати банкомати EXCHANGE! THE EXCHANGE® є мережею банків та кредитових спілок, які домовилися не брати комісійних від власників карток фінансових орґанізацій – членів мережі, які мають тисячі банкоматів по всій Канаді. Мережа THE EXCHANGE® є єдиною канадською мережею банкоматів, які належать різним фінансовим орґанізаціям.

Як знайти найближчий банкомат мережі THE EXCHANGE? 
Ви можете знайти найближчий банкомат мережі THE EXCHANGE на сторінці www.TheExhchangeNetwork.ca або завантаживши безкоштовну аплікацію ATM locator App на свій смартфон або GPS.

Чи я можу використовувати дебетову картку без комісійних у США?
ТАК!!! З тою різницею, що у США подібна мережа називається Accel™, отже замість логотипу EXCHANGE, шукайте логотип Accel.

Якщо ви бачите одних з цих логотипів на банкоматі, значить ви можете використовувати свою дебетову картку Української Кредитової Спілки Лимитед без жодних комісійних.Що це означає для мене як члена?
Це означає, що ви маєте дуже великий вибір банкоматів, більший, ніж могли собі уявити. Наведена таблиця дає інформацію про банкомати мережі у різних містах Онтаріо.

Місто
Кількість банкоматів мережі THE EXCHANGE де ви можете проводити трансакції без додаткових штрафів
Ancaster
4
Barrie
7
Brampton
13
Burlington
8
Guelph
7
Kitchener
8
Hamilton
42
Lively
1
London
16
Markham
10
Mississauga
30
Nepean
6
Newmarket
6
Niagara Falls
7
Oakville
5
Oshawa
10
Ottawa
36
Pickering
6
Richmond Hill
9
St. Catharines
23
Sudbury
8
Toronto
98
Thunder Bay
11
Vaughn
4
Welland
8
Windsor
29
Woodbridge
4

Якщо у вас виникли запитання щодо нашої мережі банкоматів, будь-ласка не вагаючись зателефонуйте мені.

Юрій Дякунчак
Director of Marketing
Ukrainian Credit Union Limited
416-763-5575 x208

ydiakunchak@ukrainiancu.com

No comments:

Post a Comment