Thursday, February 19, 2015

ЧИ ПІДІЙДЕТЕ ВИ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА? Вибори до Ради директорів УКС

Борден Осьмак,
Голова Номінаційного Комітету УКС

Вибори до Ради директорів УКС
Чи знаєте ви, що одною з переваг членства у кредитовій спілці є той факт, що члени є також власниками спілки? І вони є не лише власниками, вони також мають право голосу в управлінні кредитовою спілкою.

Щороку на річних загальних зборах члени Української Кредитової Спілки Лимитед мають право голосувати за членів Ради директорів, які представляють членів і наглядають за роботою керівництва спілки. Особи, які зараз складають Раду директорів УКС, роблять неоціненний внесок у процвітання Спілки, вони є видатними фахівцями в таких галузях як високі технології, роздрібна торгівля, будівництво, телекомунікації, автомобільна, аерокосмічна, банківська справа, виробництво і урядування. Нинішнє правління включає в себе колишнього офіцера військово-повітряних сил Канади, всесвітньо-визнаного піонера ІТ-індустрії, який віддано працює над розвитком ІТ-сектору України, посадову особу банка, який допоміг привести команду Raptors в Торонто, та багатьох інших провідних фахівців у галузі бізнесу та громадського життя.

Номінації до Ради директорів
Цього року на загальних зборах членів, які відбудуться 28 квітня 2015 р., ми будемо проводити вибори чотирьох членів Ради директорів. Чотири нових члени будуть обрані на трьохрічний термін. Усі ці позиції є відкритими для всіх дійсних членів кредитової спілки.

Для нас дуже важливо, щоби Рада директорів відображала усю сукупність членів спілки. Ми шукаємо людей різних професій: юристів, інженерів, фахівців у галузі людських ресурсів, бухгалтерів, маркетологів, ІТ-новаторів і багатьох інших. Ми також закликаємо жінок і молодих членів подавати свої кандидатури, а також людей, які представляють різні українські громади, в яких працює наша спілка, від тих, чиї сім'ї жили в Канаді протягом багатьох поколінь, до тих, хто лише недавно обрав Канаду своєю батьківщиною.


Критерії номінації
Знання, досвід і кваліфікація кожного директора і ради директорів в цілому є важливими елементами у забезпеченні успіху і життєздатности кредитової спілки. Бажаними атрибутами всіх директорів є здоровий глузд, зрілість, високі особисті якості та фінансова стабільність. Крім того, директори повинні продемонструвати наступне:

  • Правильне розуміння цінности кредитових спілок;
  • Стратегічний інтелектуальний потенціал, який бере до уваги інтереси членів кредитової спілки та представників громадськости, а також вплив екологічних та ринкових тенденцій;
  • Досвід і розуміння роботи у колективах з людьми, які можуть мати різні точки зору;
  • Досвід виконання керівних функцій з метою задоволення законодавчих та регулятивних вимог, пов’язаних з довірчим наглядом Ради директорів.
Інші вимоги, яким Ви маєте відповідати, щоби бути членом правління, включають в себе:

  • Доведена здатність до лідерства;
  • Знання бізнесу та фінансових інститутів, а також корпоративного управління;
  • Знання Української Кредитової Спілки Лимитед, та її послуг;
  • Активна участь в українській та ширшій громаді;
  • Членство в Українській Кредитовій Спілці Лимитед, або в колишній Об'єднаній Українській Кредитовій Спілці Лимитед, принаймні протягом двох років (безперервно);
  • Досвід в конкретних областях, який міг би посилити Раду директорів.
Повна інформація про роль Ради директорів в управлінні Українською Кредитовою Спілкою Лимитед розміщена на нашому сайті. Номінаційний пакет також описує обов'язки окремих членів Ради директорів.

Якщо Ви вважаєте, що у Вас є потрібні якості, або якщо Ви знаєте когось, хто на Вашу думку був би гарним директором Української Кредитової Спілки Лимитед, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт і завантажте номінаційний пакет. Крайній термін подачі заповнених пакетів 16 березня 2015 р.

Cooperatively yours,
Borden Osmak
Chair, Nomination Committee
Ukrainian Credit Union Limited

bosmak@ukrainiancu.com

No comments:

Post a Comment