Friday, February 27, 2015

Подайте Заяви на Стипендії 2015р.!!

Славко Борис,
Chair, Scholarship Committee,
UCU Board of Directors
Знов настала саме та пора року. Пора починати думати про те, як ви збираєтеся фінансувати наступний рік в університеті. Якщо ви є членом Української Кредитової Спілки Лимитед (протягом як мінімум двох років), то ми хочемо допомогти вам. Я пропоную вам подумати про подання на одну з наших стипендій.

Щороку Українська Кредитова Спілка Лимитед видає стипендії на тисячі доларів найкращим і найяскравішим студентам, що навчаються в університетах або коледжах. 

У нас є три головні нагороди:

• Меморіальна Стипендія Михайла Ребрика - $2,500
• Меморіальна Стипендія Василя Ситника - $2,500
• Стипендія Голови Правління УКС - $2,000

Ми також надаємо цілу низку стипендій за Громадську Діяльність на суму $1,000. Нижче подані короткі описи кожної з цих стипендій. Щоби дізнатися більш детальну інформацію та вимоги, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт за адресою www.ukrainiancu.com


Меморіальна Стипендія Майкла Ребрика
Ця нагорода на суму $2.500 дається на честь Михайла Ребрика (1927-2010). Вона присуджується студентам, які демонструють залучення у громадське життя і навчаються в області або спорту і відпочинку, або виконавського мистецтва (музика, танець, драма, і т.д.). Пан Ребрик був вперше обраний до Правління УКС 20 лютого 1966 р. і став другим Головою Правління в 1981 р. Пан Ребрик займав посаду Голови до 1997 року. Після його виходу у відставку з посади Голови 26 січня 2000 р. Правління вшанувало пана Ребрика за більш ніж трьохдесятилітню активну роботу в кредитівці, призначивши його Почесним довічним директором.

Пан Ребрик був дуже активним членом Українського Національного Об’єднання і ширшої української громади в Торонті. Він був спортивним ентузіастом і одного часу був тренером  з баскетболу і волейболу, а також допоміг представити бейсбол в Україні на початку 1990-х років. Він мав гарний тенор, любив співати і був членом хору УНО Боян та хору церкви Святого Димитрія протягом багатьох років.

Меморіальна Стипендія Василя Ситника
Ця нагорода на суму $2,500 дається на честь Василя Ситника (1907-2000). Вона присуджується студентам, що демонструють громадську активність і навчаються в сфері бізнесу, фінансів, банківської справи, ІТ, маркетингу, комп’ютерних наук та управління капіталом. Василь Ситник керував Українською Кредитовою Спілкою Лимитед в її ранні роки і був першим Головою Правління в роках 1944-1979. Після своєї відставки з Правління в 1987 році, пан Ситник був призначений Почесним пожиттєвим директором за його видатний внесок у нашу кредитівку. На знак визнання його зразкової служби в русі кредитових спілок Онтаріо, пан Ситник був удостоєний нагородою Централі кредитових спілок Онтаріо за особливі заслуги в 1982 році. На додаток до своєї ролі в якості президента УКС, пан Ситник довгий час був президентом Ради українських кредитових спілок Канади, Всесвітньої української кооперативної ради, і був дуже активним у справах церкви та організаційному житті української громади.

Стипендія Голови Правління УКС
Ця нагорода на суму $2,000 присуджується студентам, що показують громадську активність і навчаються в різних областях україністики.

Нагороди УКС за громадську діяльність
Ця нагорода оцінюється в $1,000 і може бути присуджена одній або декільком студентам щороку. Нагороди присуджуються студентам, що показують громадську активність і навчаються на різних програмах у навчальних закладах післяшкільної освіти.

Процес і терміни подачі заявки
Ми вважаємо, що ви є гідними стипендії від Української Кредитової Спілки Лимитед. А ви? Подайте заявку зараз, до 16 березня 2015 р. Аплікаційні форми і повна інформація є доступними на нашому веб-сайті www.ukrainiancu.com.

Cooperatively yours,
Slawko Borys
Chair, Scholarship Committee
Ukrainian Credit Union LimitedNo comments:

Post a Comment