Thursday, March 12, 2015

Українська Кредитова Спілка та Credential Financial – відкриваємо можливості для наших членів

Михайло ЗінчукMBA, CIM
Manager, Wealth Strategies Group
Я люблю розмовляти з членами Української Кредитової Спілки Лимитед (УКС), зокрема тому, що ці розмови завжди дають якусь нову інформацію про кредитівкуНаприклад, нещодавно я відповідав на запитання одного з наших членів щодо інвестиційних можливостей для членів УКС. Коли я розповів, що, завдяки співпраці УКС з компанією Credential Financial Services, члени УКС мають доступ з їх інвестиційних рахунків до пайових фондів та інших цінних паперів, мій співрозмовник подумав, що через цей канал доступні лише певні пайові фонди. Це відкрило мої очі на той факт, що деякі наші члени мають не зовсім вірну інформацію про послуги, які надають інвестиційні професіонали УКС.

Послуги Credential Financial
Credential Financial Services є інвестиційною брокерською компанією, яка створена канадськими кредитними спілками для надання доступу кредитівкам до різного роду цінних паперів. Через компанії Credential Securities Inc. та Credential Asset Management члени УКС, які відкривають інвестиційні рахунки через УКС, отримують доступ до широкого спектру цінних паперів, у тому числі усіх пайових інвестиційних фондів, а також акцій, облігацій та індексних фондів (Exchange Traded Funds). 

Раніше, та й великою мірою зараз, канадське законодавство обмежувало ріст кредитівок кордонами відповідних провінцій. Це не давало кредитівкам збільшуватися до такої міри, щоб мати можливість утримувати свої власні брокерські компанії для задоволення потреб своїх членів у пайових інвестиційних фондах, акціях, облігаціях та інших цінних паперах. З цієї причини кредитові спілки з усієї Канади об’єднали свої зусилля та створили загальну брокерську компанію Credential Financial Services. З того часу ще одна подібна брокерська компанія була створена і зараз кредитівки мають дві брокерські компанії для задоволення інвестиційних потреб своїх членів.


Пайові інвестиційні фонди пропонують широкий вибір для підвищення дохідності
Першою інвестиційною можливостю, яку Credential надала членам кредитових спілок по всій Канаді, була можливість вкладати кошти у пайові інвестиційні фонди. Спочатку Credential мала угоду з Ethical Funds і продавала фонди саме цієї компанії. Але тепер вже всі пайові фонди, які торгуються в Канаді, від таких фірм, як Dynamic, Sentry, Fidelity і Trimark, та багато інших, якщо назвати лише кілька, є повністю доступними через платформу Credential. На своєму інвестиційному рахунку член кредитівки може тримати будь-які фонди – ті, які фокусуються на акціях, облігаціях, або їх комбінаціях (збалансовані фонди). Це можуть бути також фонди, які фокусуються на американських або глобальних акціях, фонди, які тримають високодохідні облігації, або акції певних галузей, таких як дорогоцінні метали, нафта й газ, і т. ін. Багато подібних фондів показало дохідність від 7.5% до 25.5% та вище з січня по вересень цього року, тож клієнти, які не бояться дещо підвищеного ризику, можуть спробувати отримати підвищений дохід.  Звичайно ж, немає гарантії, що пайові інвестиційні фонди кожного року будуть давати високі прибутки - були періоди, коли вони показували збитки, але прибутки терплячих клієнтів можуть бути значними.  Ліцензовані інвестиційні професіонали УКС можуть допомогти відібрати відповідні пайові інвестиційні фонди для створення персоналізованого інвестиційного портфеля.

Акції, ETFs та інші інвестиційні варіанти
Більше того, платформа Credential Securities дозволяє інвестувати в окремі акції, які котируються на фондовій біржі Торонто, такі як Белл Канада (BCE), Magna (MG), Rogers Communications (RCI/B), Canadian Pacific Railway (СР), а також ті, що торгуються у США, наприклад Coca-Cola (K), Facebook (FB), Apple (AAPL) та інші.  Таким чином інвестор може скористатися з переваг цінних паперів, що виплачують дивіденди, одночасно маючи потенціал реалізувати приріст капіталу від росту ціни інших паперів.  Інвестиційні професіонали УКС, які також є зареєстрованими інвестиційними консультантами Credential Securities, можуть допомогти у визначенні найбільш відповідних акцій для клієнтів, які прийняли рішення про побудову збалансованого інвестиційного портфеля.

Індивідуальне самостійне інвестування
Переваги співпраці УКС з Credential на цьому не закінчуються, оскільки Credential Financial має платформу для індивідуального інвестування, яка називається Credential Direct. Credential Direct дозволяє індивідуальним інвесторам налаштувати свої власні інвестиційні рахунки, через які вони можуть купувати і продавати окремі цінні папери (акції, облігації, ETFs, а також пайові інвестиційні фонди та GICs) самостійно, без допомоги інвестиційного консультантa.  Ця можливість є привабливою для деяких інвесторів, які хочуть спробувати самостійне інвестування і УКС надає доступ своїм членам до самостійного інвестування (кнопка, яка веде до Credential Direct, знаходиться на головній сторінці веб-сайту УКС).

УКС намагається зробити управління фінансами максимально легким і комфортним для своїх членів. Якщо ви маєте запитання щодо інвестування через відкриття інвестиційного рахунку у Credential, наша команда інвестиційних професіоналів завжди готова допомогти вам прийняти найкраще рішення для ваших конкретних обставин.

Михайло Зінчук, MBA, CIM
Investment Advisor, Credential Securities Inc.
Manager, Wealth Strategies Group
416-763-5575 ext.204


Mutual funds and other securities are offered through Credential Securities Inc. Commissions, trailing commissions, management fees and expenses all may be associated with mutual fund investments. Please read the prospectus before investing. Unless otherwise stated, mutual funds and other securities are not insured nor guaranteed, their values change frequently, and past performance may not be repeated. The information contained in this article was obtained from sources believed to be reliable; however, we cannot guarantee that it is accurate or complete. This article is provided as a general source of information and should not be considered personal investment advice or solicitation to buy or sell any mutual funds and other securities. The views expressed are those of the author and not necessarily those of Credential Securities Inc. Credential Securities Inc. is a Member of the Canadian Investor Protection Fund.

No comments:

Post a Comment