Monday, January 25, 2016

Як працюють кредитові спілки

Yuriy Diakunchak Director of Marketing
Ukrainian Credit Union Limited
У сьогоднішньому світі численного вибору фінансових установ (ФУ), люди часто не розуміють, у чому різниця між тією або іншою ФУ. Банк, кредитова спілка, трастова компанія, яка між ними різниця?
Різниця насправді є досить істотною. Моє особисте правило - володіти банком - купувати акції банків, тримати їх, користуватися дивідендами і спостерігати за зростаням капіталу - але обслуговуватися в кредитовій спілці. Але чому? Банки є корпораціями, які знаходяться в приватній власності акціонерів і мають чітку мету отримання прибутку. Вони досягають цього шляхом стягування цілого ряду платежів від своїх клієнтів. Будь ласка, зверніть увагу, що в цьому випадку власник і клієнт є двома дуже різними людьми. Іноді вони можуть бути однією і тією ж особою, але частіше за все клієнти банку не володіють акціями банків. Банки, я міг би додати, дуже успішно утримують комісійні, і я, як власник акцій банку, вітаю їх за їхні успіхи.

Кредитові спілки стягують менше комісійних
Кредитові спілки, на відміну від банків, є власністю їх членів. Це означає, що кожна людина, яка обслуговується у кредитовій спілці, також є власником цієї кредитівки. Кредитові спілки, як правило, стягують менше комісійних, ніж банки. Українська Кредитова Спілка Лимитед, наприклад, не стягує щомісячних комісійних по особистих чекових і ощадних рахунках, і ми не вимагаємо від наших членів, щоб вони мали мінімальний баланс на рахунку. Ми не накладаємо обмежень на кількість угод, які ви можете мати по своєму рахунку щомісяця. Ми також пропонуємо такі речі, як безкоштовні зображення чеків - банки стягують за це плату. Ви просто не можете отримати таке обслуговування в банку.
Ваш рахунок в банку або має щомісячну плату, або вимогу мінімального балансу, необхідного для того, щоб уникнути щомісячної плати, або додаткові збори, що стягуються після виконання певної кількості "безкоштовних" угод. Іноді ви отримуєте лише 2 угоди на місяць. На моєму колишньому рахунку у TD Canada Trust (який очевидно не платив відсотків) я мусив тримати не менше $1,500, щоб уникнути щомісячної плати в розмірі $3.95. А якби я захотів побачити зображення мого чека? Дзень, ще одна плата. Це стосується так-званого "Minimum Account". Є і такі рахунки в TD Canada Trust, де треба платити $29.95 щомісяця або тримати не менше $5,000 на рахунку[1].


Голос в управлінні кредитовою спілкою
Крім фінансових переваг членства у кредитовій спілці, є також ключове питання власності. Ви – член Української Кредитової Спілки Лимитед – є також власником. Як власник ви маєте право голосу в тому, як працює кредитова спілка. Щороку ми маємо річні Загальні збори, на яких члени голосують за чи проти змін підзаконних актів і, що БІЛЬШ ВАЖЛИВО, вони голосують, хто буде включений у Раду Директорів.
Рада Директорів Української Кредитової Спілки Лимитед складається з представників наших членів. Вони наглядають за роботою кредитової спілки і їхнім обов'язоком є переконатися, що керівники та менеджери спілки працюють в інтересах членів. У банку ви не маєте такого рівня впливу. Навіть якщо у вас є якісь акції банку, навіть якщо у вас є багато акцій банку, ви навряд підійдете де-небудь близько до цього рівня впливовості. (Якщо ви хочете приєднатися до нашої Ради Директорів, відвідайте наш сайт, щоб дізнатися, як це можна зробити. Кандидатури приймаються до 15 березня 2015 року)

Кредитова спілка є частиною вашої громади

Кредитові спілки працюють як організації, які не дістають надмірних прибутків. Це означає, що ми повертаємо велику частку наших прибутків назад до громади - громади, частиною якої є наші члени. Кредитова спілка є важливою, але ви є ще більш важливими. Ось як все це працює:
Коли ви відкриваєте рахунок в Українській Кредитовій Спілці Лимител, ви кладете гроші → Ми використовуємо депозити, щоб давати кредити таким самим членам → Коли люди повертають кредити, ми отримуємо прибуток → Потім ми використовуємо частину цих прибутків для того, щоб мати можливість продовжувати надавати дешеві послуги (такі як безкоштовні рахунки, які я згадував вище), і ми використовуємо частину прибутків, щоб підтримати школи та церкви, танцювальні колективи, фестивалі і культурні заходи, та інші речі, важливі для громади → Ви як член громади берете участь у деяких або всіх цих заходах і без вас ці речі не можуть існувати.
Зверніть увагу, що ніде тут ми не згадали жоден канадський банк. Не те, щоб вони не заробляли на вас достатньо прибутку, щоб підтримувати все це, просто вони не мусять підтримувати ці організації і заходи для того, щоб заробити прибуток на вас. Ми, з іншого боку, не могли би існувати, якби громада не існувала, і, таким чином, для нас здоров'я і життєздатність громади є так само важливою, як і для вас.

Не забувайте, що у нас так само зручно, як у банку
Наш онлайн-банкінг, телефонний банкінг, мобільна банківська аплікація і більше ніж 2,500 банкоматів по всій країні (відвідайте наш блог для докладної інформації про це – http://tinyurl.com/mcgmc3v) забезпечують той самий рівень сервісу для сучасних канадійців, як і будь-який банк. Якщо ви ще не є членом УКС, приєднуйтесь до нас сьогодні!

Yuriy Diakunchak
Director of Marketing
Ukrainian Credit Union Limited
416-763-5575 x208
www.ukrainiancu.com[1] http://www.tdcanadatrust.com/products-services/banking/accounts/chequing-accounts/all-inclusive.jsp

No comments:

Post a Comment