Friday, December 19, 2014

Лист від Центру Джерело у Львові

Ми отримали листа від Центру Джерело у Львові і хотіли вам поширити від них це прохання. Прошу прочитати і дати думку про як ви би могли їм помогти.

Долучаємо вам тут:

Дорогі Українці по всьому світі!
Дорогі наші Добродії!

Сьогодні переживаємо дуже важкий та важливий час для України – час об’єднання та остаточного визначення майбутнього нації. Народ України повстав за людську гідність, за правду, за свободу і за мир! Ми прагнемо вільної демократичної держави, де будуть захищені права кожної людини, у тому числі і найслабших, немічних, потребуючих членів суспільства.


Саме в цей нелегкий для України час, від імені дітей з особливими потребами та їхніх батьків, звертаємось до Вас, наших Братів і Сестер – українців в Діаспорі, допомогти нам подолати матеріальну скруту, в якій зараз знаходиться Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» у Львові.
Заснований батьками товариства «Надія» та волонтерами з Канади Зенею Кушпетою та Оксаною Кунанець-Сварник , центр «Джерело» став в Україні моделлю для наслідування. За останніх 20 років Центр змінив на краще життя більше 3 500 дітей з неповносправністю та їхніх родин.

Центр «Джерело» приймає на щоденні програми 150 дітей та молоді з важкими порушеннями фізичного та інтелектуального розвитку і проводить професійний супровід багатьох родин. Усі послуги в Центрі надаються безкоштовно.

На жаль, сьогодні через критичну ситуацію та економічну кризу в Україні, «Джерелу» дуже важко забезпечити щодня вихованцям Центру фахові освітньо - реабілітаційні послуги, а також доїзд спеціально обладнаними автобусами, належні умови перебування в приміщенні установи (тепло, світло, вода) та кошти на забезпечення дітей гарячим харчуванням.

Ми з глибокою вдячністю згадуємо усіх добродіїв, які протягом 20 років підтримують програми Центру та дарують особливим дітям в Україні надію на краще майбутнє. Сьогодні центр «Джерело», отримуючи лише часткове фінансування з міського бюджету (25%),  існує здебільша завдяки добрій волі та щедрості українців Діаспори.

Звертаємось до Вас з проханням підтримати дітей та молодь з особливими потребами  у цей непростий для України час, щоб Центр міг надалі успішно продовжувати свою важливу місію.

Просимо Ваших молитов, о можливості волонтерської участі та необхідної благодійної пожертви на користь дітей «Джерела».

Щиро дякуємо за Ваше розуміння, щедру підтримку та солідарність з дітьми з особливими потребами в Україні.

Бажаємо Вам і Вашим Рідним, здоров’я, миру та щедрого  Божого благословення!

З повагою та вдячністю,

Анна Гайдучок   
Директор

Зеня Кушпета
Співзасновник Центру         НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР “ДЖЕРЕЛО”

БЛАГОДІЙНА УСТАНОВА

пр.Червоної Калини, 86а, 79049 м. Львів, Україна. тел. (032)  223-04-37, (032) 227-36-02,
E-mail: dzherelocentre@gmail.comwww.dzherelocentre.org.ua P/№ 2600153682 в Райффайзен банк “Аваль” МФО 380805 ЗКПО 25561596 З поміткою “Благодійна пожертва”

No comments:

Post a Comment