Thursday, November 13, 2014

Переваги Кредитових Спілок

Роман Литвинчук
Chief Operating Officer, UCU
Деякі з читачів цієї статті, можливо, вже знають про переваги приналежності до кредитової спілки. Багато з вас, напевно, вже є членами Української Кредитової Спілки Лимитед (УКС) або належать до однієї з багатьох громадських груп, які користуються перевагами фінансової підтримки УКС. Проте, я знаю, що є багато людей, які ще не дуже добре знайомі з кредитовими спілками в цілому, і багато людей, які не знають, що існують кредитові спілки, такі як наша, що присвячують свою роботу служінню українській громаді.

Кредитовим спілкам довіряють мільйони канадців
Кредитові спілки є фінансовими установами, які відносяться до вас як до власника, а не тільки як до клієнта. Цей принцип, що члени кредитових спілок мають пріоритет, зумовив ріст кредитових спілок та сaisse рopulaires (кредитові спілки французькою мовою) в Канаді більше ніж 100 років тому. На сьогоднішній день 336 канадських кредитових спілок і caisses рopulaires мають близько 5.3 млн членів і активів на майже $ 165.6 млрд. [i] (сума активів на 6% більша, ніж у 2013 році). Як засвідчать мільйони членів кредитових спілок, спілки роблять багато задля свої членів і разом зі своїми членами, і багато допомагають своїм місцевим громадам.

Особливості кредитових спілок
Якщо ви зайдете в одне з наших відділень, або скористуєтесь нашим онлайн-сервісом, ви можете подумати, що ми схожі на інші фінансові установи. Але різниця ось в чому: кредитова спілка є фінансовим кооперативом, що належить його членам, які також є його клієнтами. Люди, яких вона обслуговує, володіють спілкою і контролюють її.

Кредитові спілки, які керуються Кооперативними Принципами, є безпечним місцем для заощадження, інвестування або позичання грошей. Сім міжнародно-визнаних Кооперативних принципів визначають бізнес- та управлінські рішення кредитових спілок, що відрізняє кредитові спілки від інших фінансових інститутів:


  1. Добровільне і відкрите членство
  2. Демократичний контроль з боку членів
  3. Економічна участь членів - в кредитних спілках члени мають право на рівний та демократичний контроль капіталу
  4. Самостійність і незалежність - кредитові спілки є незалежними організаціями, контрольованими своїми членами
  5. Члени можуть отримувати навчання та діставати інформацію
  6. Співпраця між кооперативами - кредитові спілки працюють разом на місцевому, регіональному, національному та міжнародному рівнях
  7. Турбота про громаду - кредитові спілки працюють в інтересах сталого розвитку своїх громад

Повний спектр послуг
Кредитові спілки, такі як УКС, пишаються високим рівнем своїх фінансових знань та обслуговування клієнтів. Ми пропонуємо повний спектр фінансових послуг - ощадні і чекові рахунки, кредити, кредитні лінії, іпотека, Tax-Free Savings Accounts (TFSA), RRSPs, RRIFs, RESPs, RDSPs та інші інвестиційні можливості, а також страхові, довірчі програми та програми планування спадку.

Поділяючи спільні інтереси
Ви не просто відкриваєте рахунок в кредитовій спілці - ви ПРИЄДНУЄТЕСЯ до кредитової спілки. Членство є визначальною рисою системи кредитових спілок. Як член Української Кредитової Спілки Лимитед ви маєте зв'язок з такими ж членами спілки. Ми обслуговуємо українців, як нових іммігрантів, так і представників четвертого і п'ятого поколінь українських канадців по всій провінції Онтаріо з Віндзора до Оттави і з Тандер-Бей до Сент-Кетeринз. У кожній громаді ми надаємо фінансову підтримку через пожертвування і позики церквам, танцювальним колективам, молодіжним групам, професійним асоціаціям і культурним організаціям. У багатьох громадах ми є єдиною організацією, яка може забезпечити таку фінансову підтримку.

У вас є голос
Члени кредитових спілок є власниками, оскільки вони є акціонерами. Фундаментальним принципом роботи кредитових спілок є демократичність власності: один член, один голос, незалежно від кількості акцій або коштів на рахунку. Це означає, що у вас є голос, так само як у інших членів, у визначенні напрямку розвитку кредитової спілки у питаннях, які вас турбують. Ви також можете брати участь у розподілі доходів і можете бути обраним до складу ради директорів спілки. Крім того, ви можете бути обрані до регіональних чи національних рад або комітетів.

Roman Litwinchuk
Chief Operating Officer
Ukrainian Credit Union
416-922-2797, ext. 214
rlitwinchuk@ukrainiancu.com[i] Ця цифра включає кредитові спілки, афілійовані з Canadian credit union system, та caisses populaires

No comments:

Post a Comment