Friday, July 29, 2016

Grand River Marina & Cafe – сімейний бізнес родини Лучків

Grand River Marina  & Cafe: тільки якісні продукти та сервіси для своїх клієнтів, і неодмінно з душею і весело

Hа захід від Торонто поблизу містечка Dunnville, на березі річки Grand River (у кількох кілометрах від озера Erie) розташований мальовничий куток природи. Саме тут влітку 2015 року родина Лучків поклала початок своєму бізнесу, ідея якого виникла з того, що діти хотіли працювати під час літніх канікул. Якщо копнути глибше, то і Михайло, голова сімейства, давно мріяв створити гарний осередок, куди могли б приїздити українці на відпочинок. Отож, купивши на березі ріки місце з чудовим краєвидом, яке припало до душі дітям, а Михайлу особливо, тому що воно нагадало острів Хортиця на Дніпрі, Лучківи дружно взялися до роботи, щоб якомога швидше втілити ідею в життя.
Перш ніж розповісти, що вийшло з їхньої затії, треба, напевно, познайомити вас ближче з цією родиною: батьком, трьома його синами і двома дочками. Пан Михайло зараз на пенсії, а до цього 31 рік пропрацював учителем High School, 10 – присвятив роботі в школі українознавства УНО Торонто – Захід, з яких 5 був там директором. Його батьки родом з України: мати Анна з Тернопільщини, батько Стефан з Львівщини. Зовсім юними в роки Другої світової війни вони були вивезені на роботу в Німеччину, там познайомилися, потім побралися, там народився і Михайло. Згодом сім’я перебралась до Канади.
Зліва направо: Стефан, Ліда, Михайло, Василь; внизу Андрій та Оксана
    Своїх п’ятьох дітей Михайло Лучків уже давно виховує сам: дружина Тетяна через хворобу пішла з життя дуже молодою. Піклувався про синів і доньок, приділяв їм багато уваги, і не зогледівся, як діти стали дорослими. І тепер вони – батькові однодумці, підтримка та допомога, можуть і хочуть активно працювати в сімейному бізнесі. Навіть наймолодший, Андрій, якому 15, береться за будь-яку роботу, все у нього добре виходить.
  
   Старшому сину пана Михайла, Василеві, 22 роки, він навчається в Університеті Торонто (Psychology and Physics), бере активну участь у житті студентства та української громади: голова молодіжного форуму Канадської етнокультурної Ради (Canadian Ethnocultural Council), очолює МУНО Канади (Молодіжне українське національне об’єднання). Василь також підприємець, його справа – бджільництво. Він грає на бандурі, разом з братами займається бойовим гопаком.

   20-річний Стефан теж студент Університету Торонто (Sociology and Political Science), водночас вчиться на агента з продажу нерухомості (Real Estate), є заступником голови УНО та очолює МУНО Торонто. Ліда Лучків, як і її старші брати, студентка, вивчає бухгалтерську справу в Торонтському університеті. Вона скарбник МУНО Торонто-Захід. На два роки молодша за Ліду Оксана поки що тільки планує вступити до цього ж навчального закладу, щоб здобути вищу педагогічну освіту. Найбільше захоплюють дівчину танці, вона учасниця колективу “Явір”. Андрій, наймолодший, любить шахи, є членом МУНО Торонто-Захід.
  
Ви помітили, як багато спільного між дітьми пана Михайла та й ним самим? До цього ще треба додати, що всією сім’єю вони співають у хорі церкви св. Йосафата, що Василь, Стефан і Ліда – члени організації SUSK, що загалом усі Лучківи працюють на благо української громади Торонто.
Tепер повернімося до того, з чого почали: до бізнесу сім’ї Лучків. Пан Михайло та діти завзято взялися облаштовувати місце для відпочиваючих, трудилися злагоджено, не покладаючи рук. Як результат, ще до офіційного відкриття Grand River Marina до них вже почали їхати люди з Торонто, Міссісаги та інших навколишніх міст. Це були переважно рибалки, котрі, як відомо, завжди шукають нових “грибних” місць, а Grand River Marina – саме таке. Красива природа, свіже повітря, чудова риболовля, можливість походити на каное чи каяку по спокійній гладі води, побачити тварин, яких тут багато, та милуватися досхочу різними рослинами – що ще потрібно для корисного і цікавого відпочинку! Рибалки вже облюбували цю місцину, яка недалеко від гирла ріки і вся риба, що є в озері, запливає у заводь, на березі якої знаходиться Grand River Marina і де ловиться судак, щука, лосось, форель, бас, короп тощо. Вийшовши на воду на човні, можна рибалити вверх чи вниз за течією.
  
Лучківи орендують усім, хто у них відпочиває, каное та каяки. Якщо ж дехто надає перевагу власному, то в Grand River Marina можна обзавестися новим якісним водним засобом відомого канадського бренду “Winner” та “Clear Water Kayaks” за вигідною ціною. Любителі плавання теж тут не будуть розчаровані: неподалік від Grand River Marina є чудовий провінційний парк з гарним пляжем. Рибалки можуть розбити на території намет для ночівлі, згодом Лучківи планують добудувати кабіни, а також запрошувати на кемпінг. У перспективі – облаштування майданчика для мінігольфу.
  
На свіжому повітрі, як відомо, легко нагуляти апетит. Попоїсти тут – не проблема! В кафе Grand River Marina – смачні бургери, а незабаром відпочиваючі зможуть, запевняє пан Михайло, насититись і стравами української кухні. Хто відмовиться спекотного літнього дня від морозива? Навіть ті, хто не надто його любить, спокусяться тут десертом від “Hewitt’s Dairy” (сімейний бізнес, який понад століття виробляє високоякісні молочні продукти, лише морозива – близько 60 смаків).
  
Відпочиваючі можуть у  Grand River Marina залишати власні човни на сезон або й на зиму.
 
 Планів щодо розвитку власної справи у Лучківих багато: розширити послуги та меню їхнього кафе, побудувати кабінки, щоб люди могли залишатись на ночівлю (території площею в 100 акрів більш ніж достатньо для цього) та інше. В напрямку, де знаходиться Grand River Marina & Cafe, з Торонто та околиць завжди менший рух, ніж на північ, куди переважно жителі міста відправляються на вихідні, і це велика перевага для тих, кому не дуже подобається пробути в дорозі півдня, добираючись до місця відпочинку.
Родина Лучків та Grand River Marina щиро запрошують до себе на гарний відпочинок та відмінну риболовлю. Сезон відкривається 6 травня!

Grand River Marina & Cafe
(647) 588 9032
grandrivermarina@gmail.com
www.grandrivermarina.com

Медіа група РАЗОМ

No comments:

Post a Comment