Monday, August 31, 2015

Автокредит

Svitlana Mazepa, Etobicoke Branch Manager
Kупівля автомобіля — завжди захоплююча подія. Багатьом людям для того, щоби придбати машину, потрібен кредит. Існують різні способи фінансування покупки автомобіля, і, знаючи їх, ви зможете заощадити гроші.

Дилерфінансування найчастіше є дорожчим, ніж позика на автомобіль через кредитну установу. Дилери роблять заманливі пропозиції, у тому числі обіцяють нульовий відсоток на фінансування. Ці пропозиції звичайно зобов’язують покупців заплатити за автівку вищу ціну.

Скажімо, ви купуєте автомобіль за $16,000 і при цьому отримуєте нульовий відсоток на 36 місяців через дилера або одержуєте знижку (rebate) $2,000. Щомісячний платіж на покупку на $16,000 при нульовому проценті — $444.44. Однак, якщо ви берете знижку й фінансуєте покупку через кредитну установу під 5.00 %, ваш щомісячний платіж буде $419.59. Ви заощадите $24.85 на місяць, або $894.60 протягом трьох років. Покупці повинні знати, що відсоткова ставка на фінансування кредиту через дилера є зазвичай вищою, ніж ставка кредитної установи. Якщо дилер уважає, що може побити вашу ставку на кредит, переконайтеся, що він пропонує той самий термін і що немає жодних прихованих витрат.

Якщо ваш автомобіль зараз фінансується через автодилера, то використання рефінансування автокредиту може бути гарною нагодою. Автомобільне рефінансування виплачує вже існуючий кредит на авто за рахунок нового кредитора, і ви просто вносите ваші платежі для цього кредитора. Рефінансування автомобіля, щоб отримати нижчий відсоток ставки, також є доброю ідеєю.

Автокредит надається на певну суму, яка складається з комбінації основної (principal) суми й відсотків (interest), що потім погашається протягом визначеного періоду реґулярними виплатами щoмісяця. Автокредитування має фіксовану (fixed) або змінну (variable) відсоткову ставку на час тривалості позики. Змінна ставка базується на основі головного відсотка (prime rate), який реґулюється банком і може змінюватися. Автокредит надається на термін від одного до п’яти років і є відкритим. Відкритий вид позики дає можливість виплачувати борг частково або загалом у будь-який час.


Якщо ви є членом Української кредитної спілки й маєте добру кредитну історію та гарну репутацію, то ви можете отримати автокредит під низький відсоток — від 4.00 % (на зaтверджені кредити; відсоток є об’єктом змін без попередження).

Кращі процентні ставки надаються тільки для осіб зі зразковою кредитною історією. Ваш кредитний рейтинґ (beacon score) оцінюється в межах від 300 до 850, де 850 є найкращою оцінкою, а 300 — найгіршою. Фахівці з кредитування використовують вашу кредитну оцінку як загальний показник вашої кредитоспроможності.

Якщо ви виявите, що ваш кредитний рейтинґ є низьким, відразу вживайте всіх необхідних заходів для його покращення: виплатіть якнайбільше ваших боргів; вчасно оплачуйте всі ваші рахунки; уреґулюйте сплату збірних рахунків (collections). Унаслідок цих дій відсоткова ставка на ваш автокредит буде кращою, що допоможе вам заощадити гроші в довго-терміновій перспективі.

У принципі, будь-хто може бути кандидатом на автокредит, якщо надасть підтвердження про купівлю транспортного засобу та доказ своєї спроможності погашати кредит. Увесь залишок оплат ваших кредитних карток повинен бути в доброму стані, і що довше ви маєте постійну адресу, то краще. Те саме стосується вашого працедавця. Якщо ви хочете знайти поручителя (co-signer), майте на увазі, що в разі неплатежу ця особа буде повністю відповідальна за ваші фінансові зобов’язання. Усі ці кроки полегшать роботу фахівців, аби забезпечити вас кредитом для купівлі автомобіля.

Кваліфіковані фахівці Української кредитної спілки радо допоможуть вам вирахувати щомісячну суму платежу та період виплати кредиту. Відсоток ставки, що ви будете платити, також буде для вас з’ясовано. Подумайте про ваш бюджет і визначте, яким буде ваш завдаток (downpayment). Що більший завдаток, то менші будуть ваші щомісячні платежі. Пам’ятайте, що автомобілі амортизуються швидко, тому вищі платежі й на коротший термін можуть бути вигіднішими для вас, аніж продовження виплат на довший термін. Ґарантом (collaterals) повернення автокредиту є застава купленого автомобіля, що захищає кредитора в разі неплатежу.

Українська кредитна спілка пропонує страхування життя, непрацездатності та критичних хвороб на суму вашої позики у випадку, якщо особисті проблеми ускладнять погашення кредиту. Позичальники також зобов’язані мати автострахування, яке оплатить різні витрати у випадку аварії чи крадіжки автомобіля.

Поговоріть сьогодні з кредитним фахівцем, представником Української кредитної спілки про велику кількість варіантів для вашого автокредитного фінансування. Залежно від вашої фінансової стратеґії кваліфіковані працівники Української кредитної спілки допоможуть вам отримати договір, яким ви будете задоволені.

Svitlana Mazepa,
Etobicoke Branch Manager
Ukrainian Credit Union Limited
416-233-1254 ext. 225
smazepa@ukrainiancu.com

No comments:

Post a Comment