Friday, July 10, 2015

Фондовий ринок тримає хитку рівновагу

За останні кілька днів з різних частин світу прийшло багато негативних економічних новин, але фондовий ринок США переживає цю турбулентність досить добре (після деякого зниження у попередні дні американські індекси росли в четвер і п'ятницю).

Греція стикається з перспективою третього, і, таким чином ще більше принизливого, пакету європейської допомоги, або вигнання із зони євро в якості альтернативи. Останній сценарій, який представляється реалістичним, швидше за все, серйозно нашкодить економіці країни і півищить невизначеність на світових боргових ринках, особливо на ринках країн, які розвиваються, та європейських країн зі слабшою економікою. Цієї неділі буде проведена європейська конференція, яка обговорить, чи нова грецька пропозиція влаштовує Європу.
У той же час, недавнє падіння китайських фондових ринків на 30% відновило розмови про прогресуючу слабкість китайської економіки. В недавній статті лондонська Таймс безпосередньо пов'язала ці два явища і сказала, що, цілком можливо, зростання ВВП Китаю зараз складає набагато нижчу цифру, ніж офіційні 7.4%. Якщо це правда, це було би дуже поганою новиною для світових ринків, оскільки на Китай припадає більше половини світового споживання сировини і виробництва багатьох товарів.

Якщо фондовий ринок США пережив дві настільки поганих новини, має бути щось, що ринок вважає більш важливим. І це щось, швидше за все, є продовженням політики низьких відсоткових ставок у США, оскільки підвищення ставок у вересні стає менш імовірним з огляду на глобальну ситуацію. Зараз американські корпорації входять у період звітів за другий квартал, що може змінити баланс впливу на ринок акцій у бік внутрішньоамериканських факторів. У той же час, деякі гравці ринку вважають, що наближаєтьсякорекція ринку. За даними Bloomberg (з Yahoo Finance), продавці американських акцій збільшили свої ведмежі ставки в червні до найвищого рівня з часів фінансової кризи.

Українська Кредитова Спілка Лимитед

No comments:

Post a Comment