Wednesday, January 31, 2018

Акції Dogs of the Dow підтверджують свою ефективність в 2017 році

З усіх існуючих стратегій інвестування в акції (а їх надто багато, щоб перерахувати усі в цьому блозі) одна виділяється простотою та ефективністю, яку вона показує вже протягом багатьох років. Відповідно до інвестиційної стратегії "Dogs of the Dow", інвестори вибирають у перший день кожного календарного року 10 акцій з індексу Dow Jones Industrial Average (DJIA) з найвищою доходністю дивідендів та інвестують рівні суми у кожну з цих акцій. Те саме робиться і наступного року, і в майбутньому. Ідея досить проста - відібрати акції з найнижчими цінами порівняно з дивідендами, які вони виплачують, з очікуванням, що їхні ціни будуть зростати найбільше, так що їх дивідендна прибутковість повернеться до середньої по індексу DJIA.

В теорії це довгострокова стратегія, якої треба дотримуватись роками, тому що немає гарантії, що Dogs of the Dow будуть рости більше індексу DJIA щороку. Результати Dogs of the Dow були перевірені, починаючи з 1920-х років, і було встановлено, що ця стратегія показувала кращі результати ніж ринок загалом у довгостроковому періоді. Останнім часом, Dogs of the Dow бьють індекс DJIA щороку, включаючи минулий рік, коли портфель перевершив індекс DJIA більш ніж на 4 відсоткові пункти.


Існує також стратегія Small Dogs of the Dow, яка часто показує ще кращі результати, а експерти ринку продовжують винаходити інші стратегії, які, як очікується, будуть кращими за Dogs of the Dow. Можна порекомендувати поговорити з Wealth Strategies Team Української Кредитової Спілки Лимитед, щоб дізнатись більше про інвестиційні стратегії, які можуть бути прийнятними саме для Вашого рівня толерантності до ризику.

Українська Кредитова Спілка Лимитед

Dogs of the Dow confirm their effectiveness in 2017

Of all stock-picking strategies that exist out there (and there are too many to list here) one stands out for its simplicity and success over many years. According to the “Dogs of the Dow” investment strategy, investors should choose, at the start of every calendar year, the 10 highest-dividend-yielding Dow Jones Industrial Average (DJIA) stocks after the stock market closes on the last day of the year, investing equal amounts in each of those stocks. The same should be done the following year, and every year after. The rationale is quite simple – this strategy selects the stocks with the lowest prices relative to the dividends they pay out, with the expectation that their prices will rise most so that their dividend yield reverts to the average yield for the group of 30 stocks that make up the DJIA Index.

The theory states that it’s a long-term strategy which should take years to unfold as there is no guarantee that the Dogs will beat the return of the DJIA Index each year. The strategy has been back-tested to the 1920s and it was found to have consistently outperformed the market as a whole. Lately, the Dogs have been beating the DJIA Index on an annual basis, including the last year when an equal weighed portfolio of the 2017 Dogs outperformed the DJIA Index by more than 4 percentage points (optionstradingiq.com).

There is also the Small Dogs of the Dow strategy which has shown even better results in the past several years while market experts continue to invent other strategies that are expected to beat the good old Dogs of the Dow. Talk to the UCU’s Wealth Strategies Team to learn more about investment strategies that might be appropriate for your risk tolerance.

Ukrainian Credit Union Limited

Thursday, January 25, 2018

Податкова реформа в США та невизначеність з NAFTA загрожують канадській економіці


Міністр фінансів Канади Білл Морно нещодавно пообіцяв зберегти конкурентоспроможність Канади на тлі зниження корпоративних податків США та пояснив, що після скорочення податків на південь від кордону ставки корпоративного оподаткування в Канаді та США будуть приблизно однаковими, 27% та 26% відповідно.

Але лідери Business Council of Canada та Canadian Chamber of Commerce вважають, що буде якраз навпаки - скорочення податків у США завдасть шкоди канадській економіці і ця шкода буде навіть більшою, ніж від можливого припинення Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (NAFTA), і що внаслідок цього бізнес-інвестиції будуть тікати з Канади у США.

А Канада потребує якомога більше бізнес-інвестицій. Після тривалого періоду спаду, промислове будівництво та інвестиції в обладнання зросли лише на 0,1% за перші три квартали 2017 року порівняно з попереднім роком.

Темпи зростання бізнес-інвестицій в Канаді скорочуються вже протягом довгого часу. Економіст Лівіо Ді Маттео (Інститут Фрейзера) розрахував, що зростання інвестицій уповільнилося з майже 7% в середньому щорічно в 1960-х роках до менш ніж 2% починаючи з 2010 року. Він вважає, що підвищення мінімальної заробітної плати, невизначеність з NAFTA та скорочення податків у США можуть призвести до "величезного" подальшого скорочення бізнес-інвестування в Канаді.
Джерело: https://www.fraserinstitute.org/blogs/canada-must-increase-business-investment


Це очікування відповідає настрою у нещодавній внутрішній доповіді Міністру фінансів Морно, про яку повідомило CBC, що зростання в канадській економіці буде низьким протягом найближчих кількох років. У доповіді говориться, що економіці можуть допомогти такі заходи, як збільшення пенсійного віку. Майбутнє покаже, чи уряд розробить менш суперечливі заходи для стимулювання економіки та чи будуть вжиті будь-які кроки для збільшення бізнес-інвестицій і продуктивності праці.

Українська Кредитова Спілка Лимитед