Friday, February 23, 2018

Біткойн ще живий, з'являються нові криптовалюти


У середині лютого біткойн та інші криптовалюти почали відновлюватися після різкого падіння, яке відбулось в кінці минулого - на початку цього року. До початку лютого біткойн втратив майже 65% своєї вартості і повернувся до рівня листопада 2017 року. Проте протягом наступних двох тижнів він виріс більш ніж на 60% і подолав позначку 11 500 доларів США. Інтернет сповнений розмовами про таємного інвестора, який нещодавно купив біткойнів на 400 мільйонів доларів.

У останні пару днів біткойн коливається навколо рівня 10 000 доларів США. Схоже на те, що ідея валюти на базі технології блокчейна цілком жива.У той же час, ця технологія досить непроста для розуміння, і багато хто говорить, що криптовалюти, засновані на блокчейні, нічого не собою не представляють. І ось нещодавно з'явилась ще одна валюта, Peblik, яка, як запевнюють її ініціатори, може бути зрозумілою для всіх. Її веб-сайт каже, що в основі Peblik лежить, зокрема, підтверджене канадське родовище корисних копалин.

Серед перших запитань, які розважливим інвесторам треба задати собі і команді Peblik, - запитання про методи фінансової оцінки покладів родовищ. Але крім методів оцінки родовищ, Peblik також не уникне ризиків, які супроводжують канадську гірничу галузь. Наприклад, S&P/TSX Venture Composite Index, в якому значним чином представлені гірничі компанії на ранніх стадіях розвитку бізнесу, і досі не може відійти від 80-відсоткового падіння, яке відбулось після останнього піку сировинних цін, що був досягнутий рівно сім років тому.


Отже, новий світ криптовалют сповнений ризиків. Але, як відомо з основ інвестування, без ризику немає прибутків.

Українська Кредитова Спілка Лимитед

No comments:

Post a Comment