Wednesday, February 7, 2018

Цього року акції великих гірничих компаній можуть знову випередити великі технологічні акції

Минулого року глобальні фондові ринки були охоплені ажіотажем з приводу акцій технологічних компаній - Apple, Google, Microsoft, Amazon та Facebook в кінці року вперше в історії зайняли усі місця у світовій п'ятірці лідерів за ринковою капіталізацією. Однак, в плані зростання цін, багато акцій гірничих компаній, таких як BHP Billiton, Rio Tinto, Vale та Glencore у останні пару років випередили ці технологічні акції.

Джерело: mining.com
 
Це відбулося завдяки відновленню гірничодобувного сектора після різкого спаду 2011-15 років, коли S&P/TSX Global Mining Index, що складається з акцій 94 провідних гірничодобувних компаній світу, втратив 68% своєї вартості.

Останнім часом ціни на дорогоцінні та базові метали почуваються непогано: золото з грудня виросло на 7%, мідь нещодавно додала майже 30%, а ціна цинку з кінця 2015 р. більш ніж подвоїлася. Багато аналітиків поки що не поспішають називати цей ріст поверненням нового суперциклу сировинних товарів, дехто привертає увагу до того, що спад сировинних цін був зупинений китайською програмою стимулювання сектора нерухомості, і що можливе охолодження на цьому ринку може призвести до зупинки зростання цін сировини.
 
Але провідний світовий інвестиційний банк Goldman Sachs налаштований оптимістично - там очікують продовження сильного росту цін на сировину в цьому році, особливо що стосується міді та залізної руди, на підставі прогнозу економічного зростання у світі на 4%. Можна порекомендувати проконсультуватися із Wealth Management Team Української Кредитової Спілки Лимитед, щоб розглянути інвестиційні можливості, які існують на ринку акцій канадських та глобальних сировинних компаній.

Українська Кредитова Спілка Лимитед

No comments:

Post a Comment