Wednesday, December 6, 2017

Зустрічайте можливих переможців 2017 року - біткойн і кобальт

Ціна біткойну постійно коливається, часом внутриденні зміни його ціни досягають 10% і більше, і споглядання за ціною біткойну вже стало чимсь на кшталт розваги. На якій би позначці не закінчив біткойн цей рік, його максимум на рівні понад 13200 дол. США, поставлений 6 грудня, приніс з початку року майже 1,300% прибутку (ріст у 13 разів).

Як зауважили на сайті coindesk.com, незрозуміло, чи може біктойн вирости набагато вище в короткостроковій перспективі, з огляду на його недавній сильний ріст. Але після того, як деривативи біткойну 18 грудня почнуть торгуватись на ринку США, і Вол-стріт отримає можливість ставати в короткі позиції по цій валюті, коливання біткойну можуть стати ще більш різкими.
Серед більш матеріальних активів цього року також були досить значні історії успіху. Візьмім кобальт, ціна якого за останній рік зросла на понад 120%. Підйом цього металу був обумовлений його застосуванням у акумуляторах. Сайт Baystreet.ca говорить дуже прямо: "Кобальт ніколи вже не буде дешевим завдяки революції електомобілів та проблемам з постачанням металу з Африки».  
Елон Маск нещодавно заявив, що швидше купував би кобальт для своїх електромобілів у північноамериканських виробників, ніж "конфліктний" африканський. Інший основний компонент літій-іонних батарей, літій, виріс за минулий рік більш ніж на 60%.
В цій ситуації можна лише порадити поговорити з інвестиційним спеціалістом щодо акцій північноамериканських компаній, які найкраще підходять для того, щоби отримати вигоду від росту цього металу, оскільки саме на ці компанії зараз переносять свою увагу інвестори.
Джерело: Bloomberg New Energy Finance, baystreet.ca 
Українська Кредитова Спілка Лимитед

No comments:

Post a Comment