Tuesday, April 18, 2017

Економічне зростання прискорюється, але Банк Канади залишається обережним

У січні Банк Канади очікував, що ВВП країни зросте на 2,5% в першому кварталі. У нещодавній доповіді Банку рівень зростання був переглянутий до напрочуд високих 3,8%. Оцінка для всього 2017 року також була переглянута вгору, з 2,1% до 2,6%.

Але в цілому Банк Канади залишається обережним щодо перспектив росту ВВП Канади. У доповіді наголошується, що зростання інвестицій в нафтогазовій промисловості відновилося після тривалого періоду зниження, але що в нинішніх цінових умовах такі темпи зростання навряд чи продовжаться. Банк називає зростання в першому кварталі «тимчасовим» і чекає, що зростання ВВП сповільниться до 1,9% в 2018 році і 1,8% в 2019 році.
 
Статистичне управління Канади на цьому тижні випустило цікаву інформацію, яка ілюструє настороженість Банку Канади щодо інвестицій. Інвестиції в будівництво нежитлових будівель знизилися на 0,5% в першому кварталі цього року в порівнянні з попереднім кварталом. З семи останніх кварталів - це вже шостий квартал, коли ці інвестиції падали. Якщо не враховувати житлове будівництво, очевидно, інвестиційна діяльність в Канаді залишається слабкою.

Джерело: Statistics Canada
Українська Кредитова Спілка Лимитед

No comments:

Post a Comment