Wednesday, April 15, 2015

УКС в авангарді мобільного банкінгу!

Юрій Дякунчак
Director of Marketing
Вгадайте, чия мобільнa аплікація (APP) здобула найвищий рейтинґ від дослідної фірми Forrester Research в їхньому порівняльному аналізі ? Якщо Ви вже здогадалися, ця мобільнa APP розробленa Central1 (торгової асоціації кредитних спілок в Онтаріо і Британські Колумбії) і котрa використовується Української Кредитовою Спілкою Лимитед, то Ви можете собі аплодувати! А якщо ви ще не завантажили APP на свому мобільному телефоні, тоді читайте цю статтю, щоб дізнатися з деталі.
Вже минулого року Українська Кредитова Спілка Лимитед (УКС) запустила нову APP для мобільного банкінгу, призначена для пристроїв IOS® і Android®. Наша APP є безкоштовним, зручним, швидким, надійним і безпечним способом для задоволення усіх банківських потреб членів УКС, де б вони не знаходилися*.
Як ви знаєте, Українська Кредитова Спілка Лимитед прагне постійно підвищувати рівень своєї інфраструктури для забезпечення найкращої якості обслуговування для своїх членів. Наша аплікація є найновішим інструментом, який ми застосували з метою задоволення технологічних потреб наших членів. Аплікація УКС дозволяє перевіряти залишки та рух коштів на рахунках, оплачувати рахунки, переказувати гроші між рахунками, управляти платежами, перевіряти процентні ставки, відправляти або отримувати електронні трансфери INTERAC® (e-Transfer), знаходити найближчі відділення кредитівки або банкомат, який не бере комісійних, зв'язуватися з УКС, використовувати калькулятори та довідку. Аплікацію УКС можна завантажити безкоштовно з Apple Store або Google Play – шукайте "UCU" або "Ukrainian Credit Union".

Для отримання інструкцій про те, як завантажити та встановити аплікацію, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт www.ukrainiancu.com. У цій статті я хотів би відповісти на деякі з питань, які могли би у вас виникнути.


Чи є аплікація безкоштовною?
Так. УКС не стягує плату за завантаження аплікації. Не забувайте, однак, що деякі пакети мобільного зв’язку стягують плату за використання даних. Оскільки аплікація використовує дані, ваш оператор може стягувати плату за використання даних, коли ви користуєтесь мобільним банкінгом. Перевірте деталі вашого пакету у вашого мобільного оператора.

Наскільки безпечним є використання аплікації УКС?
Аплікація використовує той же рівень безпеки, що й інтернет-банкінг. Персональний код доступу (PAC) запобігає несанкціонованому доступу, і ми радимо вам не зберігати ваш секретний код на вашому пристрої. "Збільшена Аутентификація" (Increased Authentication) використовується для кращого захисту конфіденційності і безпеки Вашої особистої інформації. Вся інформація передається за допомогою 128-розрядної технології шифрування під час її руху від вашого мобільного пристрою до нашої системи. Ми також гарантуємо, що тільки мінімальна особиста або банківська інформація зберігається на мобільному пристрої при використанні функцій QuickView та Saved Member Card.

Мій телефон загубився або був вкрадений. Чи щось загрожує моїй банківській інформації?
Якщо ваш телефон коли-небудь пропаде, на ньому можна буде побачити тільки залишки на рахунку QuickView, якщо ви активували цю функцію. Якщо ви не хочете, щоб люди бачили ваш баланс, не включайте цю функцію. Для пояснення QuickView і як її увімкнути або вимкнути, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт. Інші транзакції на Вашому рахунку можуть бути доступні тільки, якщо хтось знає ваш особистий код доступу. Зверніться до оператора мобільного зв'язку, щоб відключили ваш телефон в разі його втрати. І якщо ви турбуєтеся про безпеку вашого коду доступу, зверніться до УКС відразу, щоб його змінити.

Які інші заходи безпеки слід застосувати при використанні аплікації УКС?
Є ряд запобіжних заходів, які ви повинні вжити, щоб допомогти захистити вашу особисту інформацію та безпеку при використанні iPhone. Вони включають в себе:

  • Використовуйте опції безпеки, доступні на вашому телефоні, такі як включення парольного захисту пристрою і відключення Bluetooth, коли ви його не використовуєте. Це запобігає спробам хакерів перехопити це підключення. Передивіться інструкцію до вашого телефону або зв'яжіться з оператором мобільного зв'язку для отримання додаткової інформації про ці функції.
  • Завантажуйте тільки аплікації з авторитетних джерел, таких як ITunes App Store або Google Play App Store.
  • Завантажте та використовуйте безкоштовну аплікацію Find My iPhone® компанії Apple, iPhone® з ITunes App Store. Ця аплікація дозволяє віддалено знаходити, заблоковувати і зтирати інформацію з втраченого iPhone.
  • Уникайте онлайн-банкінгу через мережі загального користування, оскільки такі з'єднання не надто безпечні. Використовуйте стільникові мережі, а не громадський Wi-Fi, для онлайн-банкінгу.
  • Ніколи не використовуйте телефон під час водіння.
  • Ніколи не посилайте конфіденційну інформацію (номери рахунків, паролі або будь-яку комбінацію інформації, яка може бути використана, щоб вкрасти вашу особисту інформацію) за допомогою текстових повідомлень або по електронній пошті.

Чи буде залишатися доступним Мобільний банкінг УКС для смартфонів?
Так. Мобільний банкінг УКС для смартфонів продовжує функціонувати в повному обсязі. Ви можете використовувати його з будь-якого смартфона з інтернет-підтримкою. Будь ласка, зверніть увагу, що для використання аплікації УКС ви повинні мати доступ до мобільного банкінгу. Якщо ви не зареєструвалися для онлайн-банкінгу в УКС, будь ласка, зверніться до найближчого до вас відділення кредитівки, щоб налаштувати свій інтернет-доступ.

Чи можу я використовувати аплікацію УКС, якщо я користувачем загального або спільного рахунку?
Так. Як і у випадку онлайн-банкінгу через ukrainiancu.com, і ви, і той, з ким ви ділите спільний рахунок, можете входити в мобільний банкінг, використовуючи свій логін і особистий код доступу.


Юрій Дякунчак
Director of Marketing
Ukrainian Credit Union Limited
416-763-5575 x208
ydiakunchak@ukrainiancu.comCentral1 Competitive Intelligence Update March 10, 2015, pg.1
IOS, ITunes і iPhone є торговими марками Apple Inc., Android є торговою маркою Google Inc., зареєстрованими в США та інших країнах. Корпорації Apple і Google Inc. не є спонсорами та учасниками аплікації УКС.

No comments:

Post a Comment